Проишествия

Волинський Фаберже буде встановлювати світовий рекорд - СМИ rezonans.info

19:49 14 Июль Киев, Украина

Волинський Фаберже буде встановлювати світовий рекорд У п'ятницю, 17 липня, Національний Реєстр Рекордів оголосить світовий рекорд Заслуженого майстра народної творчості України Анатолія Бойка в номінації «Перша авторська колекція експонатів з яєчної шкаралупи, інкрустованої металом». Про це йдеться на офіційному сайті міста Володимира-Волинського. Шедеври із яєчної шкаралупи, які виготовляє майстер з Володимира-Волинського, відомі поціновувачам мистецтва не лише в Україні, а й у світі. Їх порівнюють з роботами ювеліра Фаберже.

Із двох сотень його робіт немає жодного повтору, кожний його твір — винятковий та існує в єдиному екземплярі. «Техніку ковки сріблом по яєчній шкаралупі Анатолій Бойко винайшов сам. Експертна оцінка, яку ми провели, свідчить, що аналогів у світі немає», – зазначила керівник Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова. Анатолій Бойко є членом Всесвітньої Асоціації художників, що працюють по яєчній шкаралупі – World Egg Artist Association.

Фіксація світового рекорду відбудеться 17 липня 2020 р. о 17.00. за адресою: м. Володимир-Волинський, культурно-мистецький центр (вул.