Проишествия

Волинський хірург Валіхновський назвав головні ускладнення після косметологічних процедур - rezonans.info

01:09 29 Февраль Киев, Украина

Волинський хірург Валіхновський назвав головні ускладнення після косметологічних процедур Волинський хірург Ростислав Валіхновський розповів про ймовірні ускладнення після косметологічних процедур. Про це йдеться на його сторінці у фейсбуці. За словами Валіхновського, бюро статистики праці США прогнозує, що зайнятість на ринку косметології до 2026 року зросте на 13 %. Це пояснюють усе більшим попитом на різноманітні косметичні процедури.

95 % всіх ускладнень і побічних ефектів після маніпуляцій краси припадають на технічні помилки в роботі косметолога. І лише 5% пов’язані з дефектами матеріалу. 7 основних ускладнень після косметичних процедур Некроз тканин — найважче ускладнення, що виникає через потрапляння філерів у судину або його накопичення, яке стає причиною компресії (стискання) судини. Порушення чутливості в місці ін’єкції — наслідок компресії нервів філером.

Контурування препарату під шкірою — якщо філер вводиться недостатньо глибоко в товщу шкіри. Ішемія (порушення кровопостачання) шкіри в місці ін’єкції, яка супроводжується різким болем — емболія судини при попаданні препарату. Фіброз — ущільнення шкіри в місці ін’єкцій: розростання сполучної тканини, що є природною реакцією організму на будь-яку чужорідну речовину. Іноді такі ущільнення є надмірними й можуть змінювати зовнішній вигляд.