Проишествия

Волинянин, який грає на унікальному інструменті, став переможцем міжнародного конкурсу - Выбор редакции rezonans

23:38 14 Январь Киев, Украина

Волинянин, який грає на унікальному інструменті, став переможцем міжнародного конкурсу Вихованець Володимир-Волинської дитячої музичної школи Орест Лаць виборов І місце на Міжнародному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Talents of the world». Про це пише Район.Володимир-Волинський. ІІ Міжнародний конкурс дитячої та юнацької творчості «Talents of the world», якій проводиться у рамках проекту «Міжнародна творча майстерня», відбувся 9-10 січня цього року у місті Санок (Республіка Польща) . Під час проведення міжнародного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Talents of the world», були організовані майстер-класі, презентації новітніх наукових, навчально-методичних і нотних видань, творчі зустрічі, відкриті урокі, круглі столи, як для керівників так й для учасників конкурсу, які провели провідні викладачі мистецьких шкіл, мистецьких вищих навчальних закладів, відомі виконавці, видатні діячі музичного мистецтва, композитори.

У конкурсі приймали участь представники країн: Польща, Білорусь, Румунія, Молдова, Україна. В склад журі увійшли провідні музиканти та викладачі з вищезгаданих країн. Орест Лаць – вихованець викладача Івана Козлюка. Ще кілька років тому Орест був єдиним учнем музичної школи, який зумів опанувати цей унікальний інструмент – флейту Пана.

Нині ж таких учнів у володимирській дитячій музичній школі – четверо. Нагадаємо, Орест Лаць – лауреат Всеукраїнського конкурсу юних виконавців на духових інструментах(м. Івано-Франківськ) та обласного конкурсу «Волинська гуковиця» (м. Луцьк), учасник Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України».

Переможець обласного конкурсу виконавців на сопілці і флейті Пана 16.05.2018р. м.Луцьк. Володар ІІ місця на відкритому Всеукраїнському конкурсі – фестивалі «Черкаські сурмачі» (13-15.04.2018р), ІІ місця на обласному огляді-конкурсі народно-інструментальної музики «Калинова сопілка» м.Ковель (24 лютого 2019 року), І місця на Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» м.Харків (03 квітня 2019р. ), ІІІ місця на конкурсі виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» (24.05.2019р.) м.Луцьк.