Проишествия

Як позбутися тлі на городі - Последние новости

20:46 28 Май Киев, Украина

Як позбутися тлі на городі Якщо ви помітили, що листки рослин злипаються, скручуються, жовтіють, вкриті наче рідкими цукристими згустками, то на них поселилася тля. Як захистити рослини від цього шкідника? По-перше, не допускайте розмноження мурах, адже саме вони сприяють поширенню і розмноженню тлі. Спробуйте позбутися мурах за допомогою… бананових шкірок. Цей спосіб безпечний для бджіл та інших корисних комах.

Отож, у 0,5 л теплої води слід розчинити 10 г порошку борної кислоти. Розмішати, щоб кристалики розчинилися. Тоді залити розчином бананові шкірки, складені в літровий слоїк. Варто зазначити, що шкірки краще використовувати з перестиглих бананів.

Через кілька годин розкласти їх у місцях скупчення мурах. Грядки, на яких поселилася тля, можна обробити фунгіцидами. Однак якщо шкідник поїдає салатні культури, то краще скористатися біопрепаратами. Спосіб№1.

100 г гірчичного порошку залити 0,5 л гарячої води і розмішати. Розчин має настоюватися 4-5 днів. Потім його профільтрувати і вилити у 10 л води, додати 1 ст ложку кальцинованої соди і обприскати грядки. До слова, якщо ви будете цією бовтанкою поливати рослини, то фільтрувати не обов‘язково.Спосіб №2.

В 1 л сироватки влити 40 г аптечного аміаку. Розмішати і влити в 10 л води. Цим розчином корисно поливати як овочеві грядки, так і ягідні кущі та квіти. .