Спецпроекты

2 грудня: яке сьогодні свято? - Последние новости

14:14 03 Декабрь Киев, Украина

2 грудня: яке сьогодні свято? Сьогодні, 2 грудня, у світі відзначають Кіберпонеділок та Міжнародний день боротьби за скасування рабства. За церковним календарем сьогодні вшановують Ікону Божої Матері “У скорботах і печалях Втіха”. У православній церкві 2 грудня вшановується пам’ять святого Овдія, який є одним із дванадцяти малих пророків. За переказами, Овдій жив приблизно в період розгрому Єврейського царства і був домоправителем при дворі царя Ахава.

На той момент навколо панувала розпуста і лише Овдій при цьому вів максимально праведний спосіб життя. Далі в державі почали організовувати гоніння проти християн, і Овдій став допомагати прихильникам своєї віри. Народні прикмети на 2 грудня: – Сніжний день з великим поривом вітром – чекайте тривалої зими і холодної весни. – Ясне небо – чекайте морозів, а тьмяне – буде відлига в найближчі дні.

– Вітер різко змінився – найближчим часом зіпсується погода. – Запам’ятайте сон, який вам приснився. Якщо відтворите його деталі, дізнаєтеся передбачення на майбутнє. Що можна робити 2 грудня 1.

Якщо у вас простуда, зробіть напій з трав і меду, який допоможе позбутися багатьох захворювань. 2. Викиньте посуд з тріщинами, щоб не накликати біду та фінансову скруту. Що не можна робити 2 грудня 1.

Не рекомендували без потреби виходити з дому. Кажуть, що цього дня на вулиці лютує нечисть. 2. Не варто з’ясовувати стосунки, звертатися за допомогою, зустрічатися з недругами і недоброзичливцями.