Спецпроекты

Ілларіонов: Чи правда, що за провал нормандської зустрічі за вказівкою Путіна Суркову відбили нирку? Такі чутки ширилися - Это удивило всех

23:09 04 Апрель Киев, Украина

Ілларіонов: Чи правда, що за провал нормандської зустрічі за вказівкою Путіна Суркову відбили нирку? Такі чутки ширилися Колишній радник президента РФ Володимира Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону відповів на запитання про відбиту нирку експомічника Путіна Владислава Суркова після зустрічі в Парижі. Гордон запитав, чи правда, що за провал нормандської зустрічі Суркову за вказівкою глави Кремля відбили нирку співробітники Федеральної служби охорони. "Я не в курсі. Такі чутки ширилися...

Принаймні, коли я працював в адміністрації, таких методів там не застосовували. Може, відбулося вдосконалення методів роботи з персоналом? Мені складно це коментувати", – відповів Ілларіонов. Він вважає Суркова "активним реалізатором" ідеї про "Новоросію". "Сама ідея як така, звісно, зародилася в самого Путіна.

А там уже багато інших людей було залучено до того, щоб реалізовувати цю ідею. Й активним реалізатором цієї ідеї, звісно, був, зокрема, й Сурков", – пояснив ексрадник Путіна. Ілларіонов: Що довше Зеленський перебуватиме на посаді президента, то більше шкоди завдасть Україні. Мимоволі.

Читайте повну версію інтерв'ю Сурков був помічником Путіна з вересня 2013 року до лютого 2020-го. В адміністрації російського президента курирував український напрям. Нормандська зустріч за участю Путіна відбулася 9 грудня 2019 року в Парижі, вона стосувалася врегулювання ситуації на Донбасі. 18 лютого 2020 року Путін звільнив Суркова.