Спецпроекты

Літня відпустка. Збираємось у похід - rezonans.info

14:38 01 Август Киев, Украина

Літня відпустка. Збираємось у похід Нарешті літо і в чотирьох стінах аж ніяк не сидиться, коли надворі тепло й затишно. То ж це чудова пора для активного відпочинку на природі. Куди податися – це вже справа особистого смаку. Хтось воліє поніжитися на сонечку біля водойми, а ще краще на піщаному морському узбережжі, а хтось, навпаки, збирається в похід.

Здавалося б, скромний відпочинок із рюкзаком і наметами обійдеться в чималу суму, адже лише на інвентар, якщо його купувати з нуля, піде кілька тисяч. А до цього ще треба додати дорогу, харчі та інші попутні витрати. Легше та простіше купувати інвентар у магазині. По-перше, бачиш, що купуєш, по-друге, одразу можеш випробувати.

Проте, як показує практика, в інтернеті купувати дешевше, тому багато хто за покупками вирушає саме туди. Наймасштабнішою та, певно, і найдовговічнішою покупкою є намет. Вибір моделей та комплектацій чималий, головне – обрати саме те, що потрібно особисто вам. Краще не економити й купувати якісний товар. Далі не завадить спальний мішок, каримат та все необхідне для комфортного сну та відпочинку, і це ще кілька сотень із бюджету.

Ще один неодмінний атрибут походу – рюкзак. Аксесуари на кшталт ліхтарика, компаса, термопакетів та портативного зарядного пристрою для мобільного – це також те, що обов’язково має бути під рукою. Ну і звичайно, що за похід без засобів для приготування їжі: казанок, термос, складаний ніж, ложка-виделка точно стануть у пригоді. \ Порада. Для того, щоб захистити вогонь на пальнику від вітру – скрутіть навколо нього карімат.

Так ви приготуєте їжу набагато швидше. Для того, щоб ваш похід не закінчився, практично не почавшись, обов’язково перевірте, чи взяли ви карту саме того маршруту, який збираєтесь пройти. За її допомогою ви можете зорієнтуватися на місцевості, визначити інші ходження з маршруту при потребі, знайти джерела води та місця ночівлі. Порада. Обклейте карту скотчем для того, щоб вона не промокла, чи не порвалась. І завжди тримайте її біля себе.

Обов’язково перевірте чи відповідний у вас одяг та взуття. Одяг Порада. Весь одяг тримайте у водонепроникному пакеті, термомішку, або хоча б у звичайному пакеті для захисту від вологи. До теми: Збираємося у відпустку: які речі треба брати на відпочинок Аптечка. Більшість туристів свідомо нехтують аптечкою.

Але рекомендуємо вам вз’яти найнеобхідніші препарати із собою. Якщо у вас є особисті медикаменти – обов’язково беріть їх з собою. Порада. Для того, щоб не носитись із баночкою йоду чи зеленки, можна купити  зеленку у вигляді такого собі фломастера.

Дуже зручно. Ремнабір. Похід – це місце, де не всі речі проходять перевірку на міцність. Тому дуже бажано мати такі речі, як: За допомогою цих речей ви зможете полагодити майже все, що не витримає навантаження. Порада.