Спецпроекты

Люди з команди Тіхановської залишаються затриманими — штаб - rezonans.info

17:22 14 Август Киев, Украина

Люди з команди Тіхановської залишаються затриманими — штаб Світлана Тіхановська КИЇВ. 14 серпня. УНН. Нікого із затриманих людей з команди Світлани Тіхановської - головного конкурента Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі - ще не відпустили.

Про це журналісту УНН розповіла довірена особа Тіхановської Ольга Ковалькова. "Ситуація не змінилася, нікого більше не затримували, але й ніхто не звільнений", - розповіла Ковалькова. Як повідомляв УНН, з команди Тіхановської загалом затримано близько 20 осіб. Нагадаємо, у Білорусі 9 серпня відбулися шості за роки незалежності президентські вибори.

За попередніми підрахунками на президентських виборах у Білорусі чинний президент Олександр Лукашенко набрав 80,23% голосів, а "проти всіх" проголосувало 6% виборців. У штабі кандидата в президенти Республіки Білорусь Світлани Тіхановської - головної суперниці Лукашенка - не згодні з результатами голосування. За словами Тіхановської, вона вважає себе переможцем на виборах. Згодом стало відомо, що Тіхановська покинула Білорусь і зараз перебуває у Литві.

Також Тіхановська оприлюднила відеозвернення виборцям, в якому пояснила свій від'їзд з країни. Пізніше з'явилося ще одне її відеозвернення - на якому Тіхановська читає з листка звернення до білорусів із закликом не виходити на площі та не протистояти міліції. Уже 14 серпня Тіхановська записала відеозвернення, де закликає мерів всіх міст Білорусі 15 і 16 серпня організувати мирні акції у кожному місті. Вона також ініціювала створення координаційної ради для трансферу влади.