Спецпроекты

Прокуратура Луганської області оголосила про підозру "заступниці міністра сільського господарства ЛНР" - Спец. Материалы

21:17 14 Февраль Киев, Украина

Прокуратура Луганської області оголосила про підозру "заступниці міністра сільського господарства ЛНР" Прокуратура Луганської області 14 лютого заочно оголосила про підозру "заступниці міністра сільського господарства" терористів "ЛНР". Про це повідомила пресслужба прокуратури. У відомстві зазначили, що цю "посаду" в окупаційній адміністрації жінка обіймає із січня 2016 року. "У складі псевдоміністерства зазначена особа забезпечує роботу незаконно утвореного органу, реалізацію політики у сфері сільського господарства, прийняття юридично нікчемних нормативно-правових актів, таким чином сприяючи злочинному плану організаторів змінити межі території та державного кордону України", – ідеться в повідомленні.

"Чиновниці" оголосили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Її оголосили в розшук.

Сєвєродонецький міський суд задовольнив клопотання прокуратури про затримання підозрюваної з метою доправлення в суд для обрання запобіжного заходу. У 2014 році, відразу після анексії Криму, Росія почала збройну агресію на сході України. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти й докази.