Спецпроекты

Рабінович: Я відкликаю свій голос за Зеленського, оскільки він замість установлення миру запускає флешмоби - post are contained

23:05 01 Июль Киев, Украина

Рабінович: Я відкликаю свій голос за Зеленського, оскільки він замість установлення миру запускає флешмоби - post are contained Президент України Володимир Зеленський має подякувати голові політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Вікторові Медведчуку за звільнення чотирьох українців з ОРДЛО, а не відкривати за це кримінальні провадження, заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканала "112 Україна", повідомляє офіційний сайт партії. "На президентських виборах я голосував за Володимира Зеленського – і ніколи цього не приховував. Я робив це свідомо, тому що Україна мала потребу змінити Порошенка. Але тепер за вже президента Зеленського я свій голос відкликаю.

Він любить робити всілякі флешмоби, і я пропоную новий флешмоб "Я забираю свій голос!", тому що ми голосували не за такого Зеленського! Здається, у нас з'явився маленький "наполеончик", тому що людей із полону повертає не він, а голова політради нашої партії Віктор Медведчук, а Зеленському це ще й не подобається!" – сказав Рабінович. Він додав, що Зеленський не займається тим, що обіцяв, – не встановлює мир на Донбасі і не звільняє утримуваних осіб. "Я не розумію, що може не подобатися в діях Медведчука! За чотирьох звільнених українців ми нічого не давали, нічого не обіцяли! "Опозиційна платформа – За життя" займається виключно гуманітарною діяльністю, а за те, що ми добиваємося зниження тарифів, проти нас порушують кримінальні справи вже при новій владі. Ця команда запитує: "Хто такий Віктор Медведчук?".

Я їм відповім. Медведчук разом з іншими представниками нашої партії робить те, що пан Зеленський обіцяв нашим громадянам: бореться із МВФ, займається зниженням тарифів, розмовляє з Путіним, забирає полонених, відновлює мир... А Зеленський цього не виконує!" – заявив політик. Нардеп повідомив, що завдяки Медведчуку від початку конфлікту на Донбасі було звільнено понад 480 осіб.

"На передвиборчих дебатах Зеленський ставав на коліна перед дружинами, які не дочекалися своїх чоловіків із фронту і які чекають чоловіків із полону. Відразу після обрання він сказав, що Медведчук йому не потрібен для вирішення питання полонених і миру, тому що, мовляв, він не знає, хто такий Медведчук... А Медведчук – це той, хто визволив із полону і повернув родинам понад 480 захисників своєї Батьківщини. І останніх чотирьох – у той час, коли Зеленський бігав по фонтанах і запускав флешмоби", – підкреслив Рабінович.