Спецпроекты

Рух дорогами Закарпатської області відновлено – ОДА - Экстренные новости Украина

16:12 27 Май Киев, Украина

Рух дорогами Закарпатської області відновлено – ОДА - Экстренные новости Украина КИЇВ. 24 травня. УНН. Внаслідок негоди на Закарпатті ще досі залишаються підтопленими окремі дороги у Виноградівському районі, втім рух транспорту по них відновлений.

Про це повідомив в.о. голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас у коментарі кореспонденту УНН. "Були перекриті кілька вулиць, але по них вже вільний проїзд, у Заріччі-Виноградові вода досі тримається невеличка, але машини їдуть, просто повільно, вода ще не зовсім зійшла, втім уже немає необхідності блокувати і організовувати об'їзд", - зазначив Галас. За його словами, внаслідок негоди в області пошкоджений 21 мостовий перехід і 1 міст зруйнований – у селі Котельниця, внаслідок чого близько 250 місцевих жителів опинились відрізаними від автомобільного сполучення і мають змогу пересуватися лише пішохідним підвісним мостом.

При цьому, він додав, що також внаслідок негоди були пошкоджені окремі дороги на Тячівщині. Усього ж під удар стихії потрапили 8 районів області і близько 50 населених пунктів. Нагадаємо, за даними ДСНС, станом на 7 год. 24 травня залишаються підтопленими 23 житлові будинки, 241 дворогосподарство, 1 тис.