Спецпроекты

У Кривому Розі прокурора підозрюють в участі у конфлікті, який виник через ремонт балкону - Последние новости

15:19 07 Июль Киев, Украина

У Кривому Розі прокурора підозрюють в участі у конфлікті, який виник через ремонт балкону КИЇВ. 7 липня. УНН. У Кривому Розі проводиться перевірка подій, у результаті яких одна людина потрапила до лікарні.

Ймовірно, конфлікт виник через те, що замовники відмовилися сплачувати за ремонт балкону. У конфлікті брав участь прокурор. Про це УНН повідомили правоохоронці. Відомо, що двоє братів виконували роботи з ремонту балкону.

Після закінчення робіт чоловіки попросили визначену суму грошей за свою роботу. Однак, за свідченням чоловіків, пенсіонерка, яка їх винаймала, заявила, що не буде платити, а щодо розв'язання фінансових питань зателефонує своєму онукові, який працює в прокуратурі. Незабаром до квартири приїхав онук жінки (співробітник місцевої прокуратури 1981 року народження) та ще один чоловік. Онук відмовився платити за роботи, що спричинило суперечку між ним та братами.

У результаті невідомий, що прибув разом зі співробітником прокуратури, схопив одного з робітників та почав його бити. У цей час онук тримав другого та погрожував. У результаті побиття один з братів потрапив до лікарні зі струсом мозку та переломами ребер. Після звернення до поліції відібрали свідчення у працівника прокуратури, який заявив, що ніякої бійки не було, а він виштовхав чоловіків із квартири своєї бабусі, адже ті — шахраї.