Спецпроекты

VIP-вагони для пасажирів пропонує Укрзалізниця - Горячие новости

19:25 22 Ноябрь Киев, Украина

VIP-вагони для пасажирів пропонує Укрзалізниця Укрзалізниця пропонує подорожі у VIP-вагонах Вартість віп-поїздки близько 14 тисяч гривень. Вагони-салони Укрзалізниці можуть перетворитись на музей історії, вагони для молодят чи хіпстер-бар. Як пише «Четверта студія» з посиланням на прес-центр Укразалізниці, про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак в своєму телеграм-каналі. “Сьогодні — про «скарби» УЗ.

Чого там тільки немає — і антикварні вагони Кагановича, і VIP-вагони «пшонка-стайл». Дісталися у спадок. Наразі думаємо, що з ними робити. Є декілька ідей: із вагона Кагановича зробити музей історії УЗ, а з VIP-вагонів — вагон для молодят, музей розкоші, хіпстер-бар чи ще щось”, — розповів Володимир Жмак.

Як зазначається, Укрзалізниця пропонує замовити проїзд у вагоні-салоні. Робити це треба завчасно — не пізніше ніж за 5 робочих днів до відправлення потяга. Вартість віп-поїздки дорівнює 11 квиткам дорослих пасажирів у купе «СВ» – це близько 14 тисяч гривень. «Вагон-салон є справжнім готелем на колесах, який облаштований кухнею, великою залою та просторим спальним купе.

Кухня обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю та електроплитою. Велику залу облаштовано м’яким куточком, комп’ютером, аудіо- та відеотехнікою. У спальному купе розташовано ліжко, письмовий стіл, шафа, кондиціонер, ванна кімната. Кількість спальних місць становить від 5 до 11 (у залежності від конструкції вагону).